Teenused


LAEN ESEME TAGATISEL

Pakume konfidentsiaalseid ja turvalisi laene Teie valitud eseme tagatisel. Pant24 on suurepärane võimalus võtta lühiajalist laenu kiirelt ja paindlikult rahaliste raskuste korral.

MEIE EELISED:

Meie eelisteks võrreldes teiste laenu ja laenuteenuseid pakkuvate ettevõtete ees on võlavaba laenamine. Nimelt laenu tagasi maksmisel ei teki Teil ühtegi võlga Pant24 või muu ettevõtte ees.

Laenu saamine on täiesti konfidentsiaalne.

Väljastame laene intressiga 10% summast, miinimum 10€.

Eseme pantimisel sõlmitakse kliendiga nii laenuleping kui ka pandileping. Laenulepingus sätestatakse laenu summa, intressid, kuupäev ja tähtaeg. Pandilepingus sätestatakse panditud ese.

Tutvu meie üldtingimustega siit.

KOKKUOST

Kui sul ei ole soovi võtta laenu ning hiljem oma ese tagasi osta, siis on Sul võimalus meile oma toode maha müüa! Ostame kokku kulda, hõbedat, ehteid, autosid, tehnikat, telefone, tööriistu, kinnisvara, antiiki ja palju muud. Selleks on sul vaja täita vaid vorm, mille järel teeme teile hiljemalt 24h jooksul pakkumise.

E-POOD

Lisaks esemete pantimisel on meie e-poes müügil ülisoodsate hindadega erinevad esemed.

E-Poest ostmine on imelihtne. Valides endale sobiva eseme, on sul mitu võimalust. Esimene võimalus on ese kohe välja osta tasudes meile vajaliku summa Tallinna piires sularahas, ülekandega või ülimugavalt ja kiirelt pangalingiga. Teine võimalus on soetada ese Liisi Järelmaksuga! Antud juhul on Teil võimalik soetada ese osamaksetena.

Vt pakutavaid tooteid täpsemalt siit.