Üld- ja ostutingimused


TRANSPORT & TOODETE TARNIMINE EESTIS

Kõik Teie tellitud tooted saadetakse sihtkohta, mille Te olete määranud tellimuse vormistamisel, kasutades Teie poolt valitud tarneviisi.

Kaubad toimetab müüja märgitud aadressile üle Eesti hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale ettemaksu arve laekumist.

Pant24 pakub mugavat ja kiiret transporti Tallinna piires. Pant24 transport on uksest ukseni teenus mis sobib just neile kellel puudub võimalus esemeid meie kontorisse tuua või hiljem neile järgi tulla. Tallinna piires maksab Pant24 transport 10€, väljaspool Tallinnat on transport kokkuleppel.

Pant24 OÜ ei vastuta kauba kättetoimetamise eest juhul, kui Teie märgitud aadress tellimuse vormistumisel on vale.

Pant24 OÜ võib täielikult oma äranägemise järgi Teie tellimustest keelduda ilma igasuguse selgituseta.

HINNAINFO

Hinnad e-poes sisaldavad käibemaksu.

Postikulu on märgitud eraldi.

Pant24 OÜ e-poe valuuta on euro.

Pant24 OÜ e-poes müüdavate kaupade eest on võimalik tasuda kasutades pangalinki (läbi Maksekeskus.ee teenuse) ning pangaülekandega.

Pant24 OÜ ei ole vastutav ükskõik milliste muude maksude või tollilõivude eest, mida Teie suhtes võidakse rakendada ning mille suhtes jääb täielik vastutus Teile.

Pant24 OÜ jätab endale täieliku õiguse muuta hinnakirja oma äranägemise järgi ning ette teatamata kõigil juhtudel.

Ostuhind tasutakse Pant24 OÜ’le ettemaksuna pangalingi- või pangaülekandemaksena.

TAGASTAMISÕIGUS

Kliendil on õigus toode tagastada 24h jooksul toote kättesaamisest.

Tagastatavad tooted ei tohi olla rikutud, kahjustatud või kasutatud ning peavad olema samas konditsioonis nagu kättesaamisel / üleandmisel. Et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, peab Klient käsitsema toodet üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes. Tootepakend tuleb avada ettevaatlikult seda kahjustamata. Vastasel korral on Müüjal õigus nõuda Kliendilt hüvitist toote väärtuse vähenemise eest.

Toote taganemiseks esitab Klient kauba Tagastamisavalduse e-maili teel info@pant24.ee. Tagastatavad tooted tuleb saata Müüjale viivitamatult, kuid hiljemalt 24h jooksul. Toote tagastamisega seotud kulud kannab Klient.

Juhul, kui Klient on toote taganenud toote Müüjale ning tagastatud toode / tooted on nõuetekohased, tagastab Müüja Kliendile tellimuse maksumuse koos kohaletoimetamise tasuga 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Tagasimaksed tehakse Kliendile samale arvelduskontole, kust laekus raha tellimuse eest.

TURVALISUS

Pant24 OÜ pandimajas ei müüda ega võeta laenu tagatiseks varastatud asju.

Pant24 OÜ kasutab kõiki mõistlikke võimalusi vältimaks igasuguseid turvalisust puudutavaid seaduserikkumisi.

KAUPADE KÄTTESAADAVUS

Pant24 OÜ jätab endale õiguse etteteatamata ning ilma igasuguse põhjuseta peatada, muuta või vahetada veebikeskkonnas müügil olevate kaupade nimistut.